מחפש רכב לעבודה? איזה רכב הוא המשתלם ביותר

בעלי עסקים תמיד חושבים עם ההקמה של העסק והמשך הניהול שלו לגבי הפעילות אשר תביא אל מקסימום של הכנסה מצד אחד, ואל מינימום של הוצאה מצד שני. מה יכולים לעשות בעלי עסקים אשר חייבים פעילות עסקית עם רכבים מסחריים, ואיזה רכב מבחינתם יביא אל ההשקעה הכי נכונה מבין שורה ארוכה של דגמים במיועדים לשוק המסחרי? כאן הפרטים.

רכבים עם תא מטען רחב

רכבים מסחריים יכולים להיות עם נפח אחסון נדיב עד גדול למדי. יש בעלי חברה שלהם יש צי שלם של רכבים ויש כאלה שפועלים עם רכב אחד או שוכרים את השירותים הללו באופן חיצוני. הרכב יכול להיות עם תא מטען כמו של סיטרואן ברלינגו או רנו קנגו או אפילו כזה שמגיע עם חלל אחסון הרבה יותר גדול עבור אחסון של חפצים בכמות הרבה יותר גדולה או עבור פריטים שהם קטנים במספרם אבל מצריכים שטח גדול בשל נפח אדיר. בעלי רכבים יודעים כי הם זקוקים לרכב לעבודה אשר ישמש אותם בצורה הכי טובה, אם עבור העברה של סחורה או עבור ניידות של נציגי מכירות שטח, וכאן עולה השאלה האם עדיפה אפשרות של השכרת רכב מסחרי.

האם לקנות או להשכיר

באלו מצבים יהיה זה באמת הכי עדיף לבצע פעילות עם רכבים מסחריים מול חברת השכרה ולא לבצע רכישה של רכבים מן הסוג הזה באופן עצמאי? קודם כל, יש לזכור כי רכישה של רכב אחד או של כמה רכבים במידה ולכמות גדולה זקוקים מצריכה הוצאה כספית מאוד גבוהה.

יש כאלה שיחפשו אחר רכבים משומשים, אבל השוק הוא אינו בהכרח כזה זמין לרכב שאותו מחפשים ולרוב בעלי חברות מעדיפים רכב חדש שיעניק להם שימוש יעיל ושקט לכמה וכמה שנים. יש את החיסכון האדיר בעלות כשמבצעים השכרה של רכב לעבודה לעומת הרכישה שלו, ואם יש גם אחריות לתחזוקה השוטפת של אותם הרכבים, מקבלים דיל שבו מוציאים כסף מבחינה חודשית, ומאפשרים לעסק לגדול ולצמוח מבלי ההתעסקות הזו של רכישה ותפעול שהן לא בהכרח העדיפות הכי גבוהה אצל כל בעלי העסקים.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם