עידן הסמארטפונים – האם צילומי וידאו באירועים הם עדיין רלוונטיים?

אנחנו חיים בעידן שבו בכל אירוע יש את אותו מספר מוזמנים כמו מספר הטלפונים. במילים אחרות, כל אורח שמגיע לאירוע מגיע עם טלפון נייד. באותם טלפונים ניידים יש אפשרות כמובן לצלם גם תמונות וגם וידאו, כך שטבעי שתשאלו את עצמכם: האם בכל זאת יש טעם להזמין שירותי צילום וידאו?

האם צילומי וידאו מאירועים עדיין רלוונטיים וחשובים? כדאי שתדעו שהתשובה היא חד משמעית כן. כאשר מדברים על צילומי וידאו מדברים על מזכרת נהדרת, ואם כבר מזכרת, למה לעשות אותה בצורה חובבנית? קראו בהרחבה על צילום בסטודיו איילון!

כל היתרונות בהזמנת שירותי צילום מקצועיים

זה לא משנה אם אתם מתכננים אירוע פרטי או עסקי. זה גם לא חשוב אם מעניין אתכם להזמין שירותי צילום רגיל או צילום וידאו. מה שבטוח זה שלא כדאי לוותר על שירות כזה. זה נכון שהאורחים יוכלו לצלם בעזרת הטלפונים שלהם וידאו מהאירוע, אבל זה לא כמו צילום מקצועי. אדם שלמד צילום וצבר ניסיון בתחום הזה יוכל לעשות לכם סרטון וידאו ערוך, מרגש וכזה שבאמת תרצו לשמור כדי להראות לדורות הבאים.

לכן, אם אתם כבר משקיעים בהפקת אירוע מיוחד ומרגש, מה פתאום שתוותרו על המזכרת הכי יפה שאפשר ליצור מהחגיגה?

כך תבחרו צלם מתאים

רוצים להזמין שירותי צילום וידאו? אם כך, ברור מדוע תרצו להזמין צלם כמה שיותר מקצועי. עם זאת, מה אתם יודעים על שירותי צילום וידאו ותמונות? וכיצד בוחרים צלמים לאירועים? כדאי יהיה לראות תיק עובדות של אותו צלם, להבין מה הוא יכול להציע לכם וגם לבדוק כמה הוא גובה.

בנוסף, רצוי לקרוא חוות דעת אותו צלם מקצועי כדי להבין האם הוא איש מקצוע מומלץ או לא.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם