5 שירותי מנויים שיחסכו לכם הרבה כסף

על פניו, זה נראה כאילו מנוי לשירות מסוים, רק עולה לנו כסף. אך אם אנחנו בוחנים את זה לאורך זמן, בהנחה כמובן ואנחנו משתמשים במנוי בצורה נכונה, אזי שהוא יכול לחסוך לנו לא מעט כסף ולא מעט טרחה.

חסכוני, פשוט ונוח, זה מה שאנחנו מחפשים

אחד היתרונות הגדולים ביותר של עולם האינטרנט בכלל והאפליקציות בפרט, זו היכולת לייצר לעצמנו הרגלים מסוימים שחוסכים לנו לא מעט כסף וכן לא מעט טרחה. כך למשל, אנחנו יכולים לעשות מנויים לשירותים שונים, שבעבר לא היו קיימים, וכך אנחנו יכולים לחסוך לעצמנו לא מעט זמן וכסף, כאמור. למשל, אם אנחנו מחפשים כיצד להגיע ממקום למקום בצורה מהירה ונוחה, אין ספק, כי כביש 6 הוא הפתרון.

בהמשך המאמר אנחנו נציג 5 מנויים שיכולים לחסוך לנו לא מעט כסף. בחלקם אנחנו משלמים באופן קבוע, במקרים אחרים, אנחנו נשלם אך ורק על פי השימוש. ובכל זאת, ישתלם לנו מאוד להירשם לשירות.

5 מנויים שמשתלם לנו לעשות

כביש 6

אנחנו יכולים לעשות מנוי לכביש האגרה אשר כל נסיעה בו עולה כסף, ובצורה כזו, אנחנו גם נחסוך תשלום פר נסיעה וגם נחסוך לעצמנו לא מעט פקקים, בכל פעם כשנצטרך להגיע ממקום למקום.

פנגו

אומנם לא מדובר במנוי שעולה כסף, אך משתלם מאוד לעשות אותו, מאחר וכך אנחנו יכולים לחסוך לעצמנו הרבה זמן וטרחה מיותרת בחיפוש אחר חנייה. אנחנו פשוט נשלם דרך אפליקציית פנגו בצורה נוחה ופשוטה.

בתי קולנוע

ישנם בתי קולנוע מסוימים שמציעים לנו לעשות מנוי, מה שכמובן מפחית באופן דרמטי את עלות הכרטיסים פר סרט. כך אנחנו יכולים ליהנות מהטבות שונות שבית הקולנוע מציע לנו.

תיאטראות

גם פה אנחנו יכולים ליהנות מהצגות במחירים מוזלים וכן, אנחנו יכולים ליהנות ממגוון רחב של הטבות ייחודיות ששמורות למנויים.

כלי וערוצי תקשורת

יותר ויותר כלי תקשורת עוברים למה שמכונה "חומת תשלום", זה מאפשר לנו לקרוא כתבות ספציפיות בתשלום, כך אנחנו לא צריכים לקנות את העיתון או להשתמש בכל מה שאותו כלי תקשורת מציע לנו.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

פסילה מנהלית

עבירות נהיגה הן עבירה על כללי הדרך. מדי יום לצערנו נעשות עבירות תנועה רבות על הכבישים. אדם מבצע עבירת נהיגה כאשר הוא עובר על אחד

קרא עוד »