שיווק חכם לעסקים: 5 כלים דיגיטליים שאתם חייבים להכיר!

גוגל אנליטקס

על מנת שתוכלו לממש את התוכנית השיווקית של העסק שלכם באינטרנט, חשוב להיעזר בכלים דיגיטליים. במאמר זה נציג את חמשת הכלים שאתם חייבים להכיר, לצורך שיווק חכם ואפקטיבי בעבור העסק שלכם.

שיווק חכם לעסקים: כך תעשו זאת על הצד הטוב ביותר

תהליך של שיווק באינטרנט הוא תהליך מורכב אשר מהווה אתגר ממשי בעבור רוב בעלי העסקים, וזאת לאור תהליך מורכב אשר דורש שימוש בכלים מתקדמים, וזאת בכדי לבחון את התוכנית השיווקית ולחתור לשיפור, בהתאם לטיב התוצאות. על מנת שתוכלו לבצע שיווק חכם, להלן 5 כלים דיגיטליים שאם עוד לא הכרתם, זה בדיוק הזמן:

גוגל אנליטקס

תחילה נציין כי גוגל אנליטיקס הוא כלי חיוני לצורך שיווקי חכם לעסק, וזאת לאור העבודה כי הוא מאפשר לקבל נתונים סטטיסטים אשר כולל בין היתר הכרות עם קהל היעד שלכם, באמצעות ניתוח דמוגרפי אשר כולל את מקום המגורים, שפת אם, האם נכנסו דרך המובייל/מחשב ונתונים נוספים אשר על בסיסם תוכלו לתכנן את המסקרים השיווקיים. בנוסף באמצעות הכלי הזה ניתן לעקוב אחר מספר הגולשים אשר נמצאים באתר בזמן אמת וכן את הזמן הממוצע בו שהו הגולשים באתר. מדובר בכלי מצוין אשר מאפשר לבנות אסטרטגיה נכונה מבחינה שיווקית, ולכן הוא נחשב לכלי חיוני ובלתי נפרד משיווק חכם.

Pingdom

תהליך של טעינת האתר שלכם הוא מרכיב בלתי נפרד מהצלחת תהליך השיווק, וזאת משום שרוב הגולשים יעזבו את האתר במידה והוא איננו נטען מהר. באמצעות הכלי הזה תוכלו לבחון את זמן הטעינה, כאשר כלל הברזל קובע כי ככל שזמן הטעינה קצר יותר – כך הטראפיק (תנועה) יהיה גבוה.

Nibbler

חווית המשתמש של הגולש באתר מהווה דרך מצוינת להכיר את הצרכים שלו, ולבצע שינויים בהתאם כך שחווית הגלישה תהיה כמה שיותר חיובית. באמצעות הכלי הזה ניתן לקבל הערכה משוערת של חווית המשתמש של הגולש כמו גם נתונים נוספים אשר מאפשרים לכם לנהל שיווק מדויק אשר מותאם לקהל היעד שלכם.

MOZ

תהליך של שיווק דיגיטלי חכם חייב להיות מבוסס על חקר מתחקרים, ולכן הכלי הזה מאפשר לכם כבעלי עסקים לבצע חקר שוק אודות מתחרים באתרים דומים, ובעיקר מבוסס על הטראפיק שלהם.

 Marketo

כלי מצוין אשר באמצעותו ניתן לבנות את תקציב השיווק שלכם, כולל גאנט שנתי אשר מאפשר לכם לשלוט בתמהיל השיווק באופן קל ומסודר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניקוי חלונות בגובה
ניקוי חלונות למשרד / לבית היא עבודה מסוכנת, ולכן חשוב מאוד שהיא תתבצע על ידי אנשים שהוכשרו לעשות זאת...
קרא עוד »
אוק 28, 2022
איזה מזון לחתולים בריטים הכי מומלץ?
כיום יש לא מעט סוגים שונים של מזון לחתולים כמו סאמיט אוכל לחתולים למשל, מה שכמובן יקשה מאוד על הבחירה...
קרא עוד »
יונ 23, 2020
בני ינאי – יודע להתנהל היטב בכל תפקיד
אם יש דבר אחר שאפשר לומר בבירור על בני ינאי, זה שהוא יודע לאייש כל תפקיד בהצלחה מרובה. בתור אלוף...
קרא עוד »
ינו 07, 2021