צעצועי מין שנשים חייבות להכיר

אם את אישה, את בוודאי כבר מכירה את מסתורי גופך ויודעת שאת העונג שאת אמורה לקבל ביחסי מין או בעינוג עצמי – אף אחד לא יכול לעצור! כיום נשים יכולות להגשים פנטזיות באופן חופשי וגם לרכוש צעצועי מין שיעצימו את החוויה ואת האורגזמות בעת יחסי מין או עינוג עצמי. אבל איזה צעצועי מין נשים צריכות להכיר? הנה רשימה של מספר מוצרים שזמינים בחנויות סקס אינטרנטיות: 

חרוזים אנאליים

מי אמר שחדירה חייבת להיות וגינילית? לחדירה המוכרת אפשר להוסיף עינוג אנאלי מה שמתאפשר באמצעות חרוזים אנאליים להחדרה אל פי הטבעת. כידוע גברים ונשים נהנים ממין אנאלי ממש כמו ממין וגינלי, לכן אפשר להתחיל ולהתאמן בעונג מושלם באמצעות חרוזים אנאליים. כיום המוצרים האלה קיימים במגוון צבעים גדלים וצורות והם מספקים חרוזים קטנים למתחילים, עד לגדלים גדולים יותר. ההתנסות הזאת תספק לך סודות מתוקים על עונג שלא בטוח שהכרת בעבר. 

פלאג אנאלי

אל החרוזים האנאליים מצטרף פלאג אנאלי שמסב עונג מושלם דרך פי הטבעת. הפלאגים הם ארוכים יותר ומעוצבים במגוון עיצובים וחומרים כמו סיליקון רפואי למשל. כיום יש פלאגים מעוצבים כמו כאלה עם זנב שאם מקשקשים בזנבם הפלאג מסב הנאה רבה. 

שרביט הפלא – מג'יק וואנד

כיום כמעט לכל אישה יש בשידה או בארון ויברטור שמתאים לצרכים שלה. אבל ויברטור שרביט הקסם נחשב עילוי בצעצועי המין והוא מאפשר שרביט שמספק רטט וזיהוי מקומות אגרונומיים בגוף אשר אותם כדאי לגרות. 

איפה אפשר למצוא אביזרי מין לנשים?

אביזרים לעינוג נשי וצעצועי מין זמינים כיום לרכישה און ליין מתוך חנויות סקס באינטרנט. ראו למשל רוקט פוקט באתר סופרטויזבאמצעות בחירה קלה תשלום דיסקרטי ומשלוח מהיר – כל אחת יכולה להזמין פריט מושלם. 

 

 

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם