מקימים מטבח בגן – דגשים שכדאי לכם להכיר

גם הגינה הפרטית שלכם הפכה להיות מקום המפלט המושלם שלכם? גם אתם מרגישים שהגינה היא היא המקום הנכון אחרי יום גדוש ועמוס, עתיר לחצים ומשימות: עבודה, בית, ילדים…

הגינה היא מקום כל כך חשוב ותורם עבורכם, לכן חשוב שתשקיעו מחשבה רבה בתכנון ובעיצוב של הגינה הפרטית שלכם. בתהליך הבחירה של הפריטים והאביזרים שיקבעו את האווירה בגינה, חשוב שתתנו את דעתכם על מספר פרטים, ראו בלינק זה!

התאמה לסגנון העיצוב של הבית שלכם

חשוב שהגינה תהיה מעין רצף עיצובי שממשיך את הקו הקיים בבית. לכן – אם הבית שלכם מעוצב בסגנון מודרני – תראו לנכון לבחור רהיטי גן שעשויים ממתכת בשילוב זכוכית, לעומת זאת, אם הבית שלכם מעוצב בסגנון כפרי – כדאי לכם לבחור רהיטי גן מעץ מלא או מראטן.

התאמת איכות לסביבה

כשאתם בוחרים את ריהוט הגן – חשוב מאוד לזכור כי בעצם הריהוט הזה יעמוד במקום פתוח, שחשוף לגשם ולשמש כמו גם לשאר פגעי הטבע. לכן אתם חייבים לבחור רהיטים שעשויים מחומרים עמידים, איכותיים וחזקים.

אופי השימוש המתוכנן

אינו דומה זוג שמשתמש בגינה לגיחות קצרות פה ושם, למשפחה גדולה שגם מארחת… חשוב שתתאימו את הריהוט לצרכים שלכם.

ריהוט זה לא הכול 

אחרי שהשקעתם בריהוט – כדאי ונחוץ להשקיע גם בתהליך העיצוב של הגינה עצמה: שתילה של דשא טבעי או סינטטי, ובחירת צמחייה מגוונת. לפניכם עומדות מגוון אפשרויות: פרחים, עצי פרי או אולי בכלל עשבי תבלין.

אם המקום מאפשר – אפשר גם לבנות בריכת נוי בגינה, לסלול שביל מעוצב, לחפות את הגינה בחיפויי גינה ייעודיים, ועוד מגוון אלמנטים שעשויים לשדרג את הגינה שלכם.

אז כדאי מאוד להיעזר בחברה שהתמחתה בעיצוב גינות פרטיות ובשדרוגן, כדי שתקבלו את הגינה עליה חלמתם תמיד. כזו שמתאימה לצרכים שלכם, ועולה בקנה אחד עם התקציב אותו ייעדתם למטרה הזו.  חשוב לזכור כי התחזוקה של הגינה הינה משימה מתמשכת לאורך זמן, הצמחים והשתילים זקוקים לתשומת לב וליד מטפחת, ואת הדשא צריך לכסח באופן קבוע.

> קראו גם על מטבחי חוץ זולים!

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם