טיסות פרטיות – מה ההבדל בין טיסות פרטיות לטיסות אזרחיות

טיסות פרטיות

בעולם הטיס, מוכרים לנו שלושה סוגים של טיסות. טיסה צבאית או ביטחונית מסוג כזה או אחר, מתרחשת רק על ידי גורמי ביטחון, טיסה אזרחית אשר מתבצעת על ידי חברות טיס אזרחיות לקהל הרחב, וטיסות פרטיות.

הרעיון של טיסות פרטיות הוא יחסית חדש, אך אפשר למצוא לא מעט חברות שמתמחות בתחום. מדובר על טיסות שמתבצעות עבור לקוחות בודדים, אלה יכולים להיות אנשים יחידים, זוגות, משפחות, אשר שוכרים מטוס פרטי לצורך טיסה, בין אם זה בשמי הארץ, בין אם זה אל יעד מסוים בתוך הארץ או לחו"ל. הטיסה מתבצעת על ידי טייס מורשה כמובן במטוס שיכול להכיל כמות קטנה של אנשים.

השימוש בטיסות פרטיות הולך וגובר עם השנים, ככל שיש לאנשים הרבה יותר משאבים ויכולות כלכליות להשתמש באופציה זו. כך הם לא צריכים לקנות כרטיסי טיסה ולטוס בטיסות אזרחיות רגילות. בדרך כלל, מי שבוחר להשתמש בסוג כזה של טיסת, הם אנשים בעלי יכולות כלכליות גבוהות ואנשים שמעוניינים בנוחות וביכולת לטוס מתי שנוח להם.

כיצד בוחרים חברה לטיסות פרטיות

התשובה לכך היא די פשוטה, נהוג לבצע שימוש בשירות זה דרך חברות שיכולות לספק מטוסים ברמה גבוהה כמו באתר privatejet, גם אם מדובר במטוסים קטנים שיכולים להכיל כמות קטנה של נוסעים, וכן טייסים בעלי ניסיון מקצועי רב. בדרך כלל, מדובר על טייסים עם ניסיון צבאי בטיס או ניסיון אזרחי.

חשוב להבהיר, החברות שוכרות שטח בשדות התעופה השונים, גדולים או קטנים, משם הם ממריאים ושם הם נוחתים, בדרך חזרה. מעבר לכך, הרי שכל אחד צריך לבחון את עלות הטיסה וכמה מהר הוא יכול לשכור מטוס וטייס שיטיס אותו אל יעדו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה עולה תביעת רשלנות רפואית?
אנחנו סומכים על הרופאים והצוותים הרפואיים שמטפלים בנו ברגעים שונים בחיים בהם אנו נזקקים להם כמעט...
קרא עוד »
נוב 04, 2020
מה זה מועדון צרכנות ואיך זה מסייע לעסק שלך
ההגדרה של מועדון צרכנות זוהי התאגדות של לקוחות אשר מתאגדים יחד לצורך קבלת הטבות או הנחות. בדרך כלל...
קרא עוד »
נוב 26, 2018
מהו סימן מסחר
סימנים מסחריים הם חלק מכריע במיתוג של כל חברה. הם הסמלים המייצגים את המוצרים והשירותים של החברה. ללא...
קרא עוד »
ינו 10, 2023