טיסות פרטיות – מה ההבדל בין טיסות פרטיות לטיסות אזרחיות

בעולם הטיס, מוכרים לנו שלושה סוגים של טיסות. טיסה צבאית או ביטחונית מסוג כזה או אחר, מתרחשת רק על ידי גורמי ביטחון, טיסה אזרחית אשר מתבצעת על ידי חברות טיס אזרחיות לקהל הרחב, וטיסות פרטיות.

הרעיון של טיסות פרטיות הוא יחסית חדש, אך אפשר למצוא לא מעט חברות שמתמחות בתחום. מדובר על טיסות שמתבצעות עבור לקוחות בודדים, אלה יכולים להיות אנשים יחידים, זוגות, משפחות, אשר שוכרים מטוס פרטי לצורך טיסה, בין אם זה בשמי הארץ, בין אם זה אל יעד מסוים בתוך הארץ או לחו"ל. הטיסה מתבצעת על ידי טייס מורשה כמובן במטוס שיכול להכיל כמות קטנה של אנשים.

השימוש בטיסות פרטיות הולך וגובר עם השנים, ככל שיש לאנשים הרבה יותר משאבים ויכולות כלכליות להשתמש באופציה זו. כך הם לא צריכים לקנות כרטיסי טיסה ולטוס בטיסות אזרחיות רגילות. בדרך כלל, מי שבוחר להשתמש בסוג כזה של טיסת, הם אנשים בעלי יכולות כלכליות גבוהות ואנשים שמעוניינים בנוחות וביכולת לטוס מתי שנוח להם.

כיצד בוחרים חברה לטיסות פרטיות

התשובה לכך היא די פשוטה, נהוג לבצע שימוש בשירות זה דרך חברות שיכולות לספק מטוסים ברמה גבוהה כמו באתר privatejet, גם אם מדובר במטוסים קטנים שיכולים להכיל כמות קטנה של נוסעים, וכן טייסים בעלי ניסיון מקצועי רב. בדרך כלל, מדובר על טייסים עם ניסיון צבאי בטיס או ניסיון אזרחי.

חשוב להבהיר, החברות שוכרות שטח בשדות התעופה השונים, גדולים או קטנים, משם הם ממריאים ושם הם נוחתים, בדרך חזרה. מעבר לכך, הרי שכל אחד צריך לבחון את עלות הטיסה וכמה מהר הוא יכול לשכור מטוס וטייס שיטיס אותו אל יעדו.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

גולן בכור סוחר רכב

גולן בכור סוחר רכב

בכור גולן סוחר רכב מהווה את הפתרון המושלם ביותר, עבור כל מי שמעוניין למכור את הרכב שלו, אך אין לו את הזמן, הסבלנות או הרצון

קרא עוד »