הכינו ביתכם לחורף: מה יספק לכם את ההגנה הטובה ביותר?

גרים בבית פרטי או בקומה הכי עליונה? אתם בוודאי יודעים, שאחד מההכנות הכי חשובות לקראת החורף שקרב ובא, זהו איטום הגג. לעניין זה חשיבות מרובה, שכן גג לא אטום, מי הגשמים ידלפו דרך הגג אל פנים הבית, מה שכמובן יהפוך את הבית ללא ראוי למגורים. הרטיבות והלחות יהוו מטרד בריאותי לכם ולילדכם, וזה מלבד האי נוחות והלכלוך הרב. בנוסף, זה משליך גם על הכיס שלכם. מרבית הרהיטים ומכשירי החשמל וחפצים רבים אחרים, אינם עמידים למים ועלולים להינזק. לכן אם אתם סבורים שגג ביתכם איננו אטום כהלכה, או אפילו אם יש לכם רק ספק בזה, לא מומלץ להתמהמה, תמהרו ופעלו לאטמו במהירות האפשרית. 

פנו לאנשי מקצוע 

לצורך כך כדאי שתפנו לאנשי מקצוע מומחים המספקים שירות תיקון גגות בהקדם האפשרי. אנשי המקצוע יבדקו את הגג ויתנו את חוות דעתם המקצועית. הם יבדקו האם יש בכלל צורך באיטום, ובמידה וכן, הם ימליצו על השיטה המתאימה ביותר ובהתאם לאופי הגג. כך תוכלו לדעת שלא קיבלתם החלטות שגויות, שמצאתם את הדרך להבאת הגג לאטימות הנדרשת, ושלא שילמתם יותר ממה שהיה צריך.

במקרה ויידרש איטום מלא, יעמדו בפניכם שיטות רבות ושונות לאיטום הגג. למעשה, האיטום המומלץ והפופולרי ביותר הוא הדבקת היריעות הביטומניות. ולמה? היריעות ביטומניות מספקות את האיטום המלא והאפקטיבי ביותר, ובנוסף הן איכותיות ומחזיקות לאורך שנים רבות.

כדי שהיריעות יספקו את ההגנה הנדרשת, כדאי לתת את העבודה רק לאנשי מקצוע מקצועניים בכתובת זו. כשזה נעשה בחאפריות, עלולות לצוץ בעיות שונות שיפגעו ביעילות היריעות. לעומת זאת, לאנשי מקצוע יש דרך וניסיון מלבד ההבנה וההתמצאות בנושא זה. 

נעים להכיר: היריעות הביטומניות

מי אתם היריעות הביטומניות? במידה ולא הכרתם, מדובר בשטיחים שעוביים 4-5 ס"מ, והם עשויים בעיקרם מביטומן וחוטי פוליאסטר (או מביטומן וסיבי זכוכית). היריעות מכילות בנוסף פולימרים אלסטיים מסוג APP או SBS. סוג הפולימר ועוביו קובע את איכות היריעה ייעודה ומחירה. בנוסף הם מצופים גם באגרגט עליון, לצורך הגנה משמש חזקה ושינויי טמפרטורה.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם