איזה סגנון ציורים יתאים לכם למשרד

כחלק ממעבר למשרד חדש או שיוני בעיצוב המשרד הקיים נכנס לו האלמנט האמנותי לצורך יצירת האווירה הרצויה במשרד. משרדים שונים של חברות שונות צריכים ליצור אווירה המתאימה לעובדי המקום, בין אם מדובר בהגברת היצירתיות או יצירת אווירה חמימה ומחבקת. כמו כן יש להתחשב באם ובאילו אזורים במשרד ישנה קבלת אורחים משום שהציורים על קירות המשרד באזורים אלו משאירים רושם רב על המבקרים במשרד.

ישנם מגוון רחב של סגנונות ציור היכולים להתאים וליצור את האווירה הרצויה במשרד. במידה ומשרדכם הינו משרד גדול יש לבחון האם ברצונכם ליצור אווירה אחידה במשרד ולבחור בסגנון אחיד בעל צבעים דומים או שמא הייתם מעדיפים שהציורים שלדוגמא במחלקת עיצוב אם יש יהיו יותר מופשטים ומעודדים יצירתיות. ישנן חברות רבות שרוב העבודה במשרדיהן עוסקות בקבלת קהל, במקרים כאלו ייתכן ותעדיפו לבחור בציורים רגועים המייצרים אווירה חמימה ונינוחה. במקרים בהם ישנו חדר המתנה, ייתכן ותבחרו בציורים מעוררי מחשבה שינעימו את זמנם של השוהים בחדרים אלו.

כיצד לבחור סגנון ציורים למשרד

כאשר ניגשים לבחירת סגנונות ציורים למשרד יש לקחת בחשבון את עיצוב המשרד הקיים. במידה ואתם עומדים להחליף את רהיטי המשרד יש לקחת זאת בחשבון ולנהל את בחירת סגנונות הציורים במשרד והריהוט במקביל. מגמה הולכת וגוברת בימינו הינה שכירת שירותי אמנים לצורך עיצוב ציורים בהתאמה אישית למשרדים ולפי בקשת האווירה הרצויה במשרדים.

סגנונות ציור שונים

סוראליזם

סוראליזם בפירוש לשוני הינו "מעל המציאות". סגנון ציור זה מתאים במיוחד כאשר רוצים לייצר אווירה של יצירתיות במחלקות עיצוב או בחברות הייטק משום שהאמנות מראה את המציאות בצורה גמישה ואף לעיתים גם לא הגיונית. ציורים סוראליסטים הינם ציורים שניתן להתבונן בהם רבות ומעוררי מחשבה.

ציורים בסגנון אמנות מודרנית

כמו כל סגנון אמנותי, גם לציורים בסגנון מודרני תתי ז'אנרים רבים. ציורים מודרניים לרוב יצוירו עם מגוון צורות גאומטריות וכאשר בוחרים בציורים אלו למשרד, מומלץ לבחור בציורים מודרניים פשוטים יותר הקלים להבנה גם למי שאינו בקיא בזרמים השונים של האמנות המודרנית.

 

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם