מעבדת LEM – גילוי מוקדם מציל חיים

מעבדת LEM

גילוי מוקדם של מחלת הסרטן או התפתחות תאים שעלולים להפוך לסרטניים או טרום סרטניים הנו בעל חשיבות אדירה ומסוגל לעזור רבות בהתמודדות עם המחלה. ככל שמזהים שינוי לא תקין את התאים בשלב מוקדם יותר, כך ניתן לקבל מענה רפואי טוב יותר. כך שזה משהו שאתם צריכים לקחת לתשומת ליבכם במובן הזה.

אישה שהיא נשאית לווירוס HPV או שהיא בגיל 21 או לאחר שקיימה יחסי מין בפעם הראשונה, צריכה לעבור בדיקת פאפ. הבדיקה הזו מתקדמת בביצוע של סקר גנטי ובחינת שינויים במבנה הגנטי של הגוף, התאים והרקמות.

מזהים שינויים חריגים בתאים

בדיקת פאפ של מעבדת LEM נחשבת לדרך המתקדמת ביותר כיום לזהות שינויים חריגים במבנה התא בצוואר הרחם. כאשר מסתמכים על הבדיקה ניתן להבין טוב יותר האם יש שינויים לא טובים שיכולים להעיד על התפתחות סרטנית ומצריכים מהאישה לפעול בהתאם למצב שבו היא נמצאת בסופו של דבר.

ככל שהאישה פועלת מוקדם יותר לזיהוי של סרטן צוואר הרחם, וכל סוג אחר של סרטן, כך היא יכולה להפחית את חומרת המחלה ולהקל עליה באופן משמעותי בסופו של דבר. המודעות רק הולכת וגוברת בשנים האחרונות בכל הנוגע לזיהוי מוקדם של מחלת הסרטן, וכתוצאה מכך גם פוחתים מקרי סרטן צוואר הרחם וגם מחלות סרטן אחרות.

פונים אל הגניקולוג לבדיקה

כל אישה שרוצה לעשות את הבדיקה יכולה לפנות אל הגניקולוג שלה, ולאחר מכן הוא ישלח את החומרים אל מעבדת LEM. הצוות של המעבדה כבר יהיה אחראי על הסקר הגנטי ובחינת הממצאים באמצעות כל המכשור הרפואי המתקדם העומד לרשותו. זוהי בדיקה שכל אישה חייבת לעבור בשלב כזה או אחר בחיים שלה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי קריפטוגרפיה?
קריפטוגרפיה מבטיחה שהנתונים בטוחים ומאובטחים. זה שומר על המידע שלך פרטי וסודי. קריפטוגרפיה היא תהליך...
קרא עוד »
יול 22, 2022
מהי תודעת שפע?
המונח "תודעת שפע" מגדיר את תודעת השפע כמצב ההוויה שבו אנו מרגישים ששווה לחיות את חיינו ושאנחנו מספיק...
קרא עוד »
אפר 10, 2023
מתי נצטרך יועץ הידרולוגיה?
יועצי הידרולוגיה הם אנשי מקצוע המתמחים בחקר המים ותכונותיהם. הם חיוניים בכל הנוגע להבנת המערכות...
קרא עוד »
מאי 17, 2023