מעבדת LEM – גילוי מוקדם מציל חיים

גילוי מוקדם של מחלת הסרטן או התפתחות תאים שעלולים להפוך לסרטניים או טרום סרטניים הנו בעל חשיבות אדירה ומסוגל לעזור רבות בהתמודדות עם המחלה. ככל שמזהים שינוי לא תקין את התאים בשלב מוקדם יותר, כך ניתן לקבל מענה רפואי טוב יותר. כך שזה משהו שאתם צריכים לקחת לתשומת ליבכם במובן הזה.

אישה שהיא נשאית לווירוס HPV או שהיא בגיל 21 או לאחר שקיימה יחסי מין בפעם הראשונה, צריכה לעבור בדיקת פאפ. הבדיקה הזו מתקדמת בביצוע של סקר גנטי ובחינת שינויים במבנה הגנטי של הגוף, התאים והרקמות.

מזהים שינויים חריגים בתאים

בדיקת פאפ של מעבדת LEM נחשבת לדרך המתקדמת ביותר כיום לזהות שינויים חריגים במבנה התא בצוואר הרחם. כאשר מסתמכים על הבדיקה ניתן להבין טוב יותר האם יש שינויים לא טובים שיכולים להעיד על התפתחות סרטנית ומצריכים מהאישה לפעול בהתאם למצב שבו היא נמצאת בסופו של דבר.

ככל שהאישה פועלת מוקדם יותר לזיהוי של סרטן צוואר הרחם, וכל סוג אחר של סרטן, כך היא יכולה להפחית את חומרת המחלה ולהקל עליה באופן משמעותי בסופו של דבר. המודעות רק הולכת וגוברת בשנים האחרונות בכל הנוגע לזיהוי מוקדם של מחלת הסרטן, וכתוצאה מכך גם פוחתים מקרי סרטן צוואר הרחם וגם מחלות סרטן אחרות.

פונים אל הגניקולוג לבדיקה

כל אישה שרוצה לעשות את הבדיקה יכולה לפנות אל הגניקולוג שלה, ולאחר מכן הוא ישלח את החומרים אל מעבדת LEM. הצוות של המעבדה כבר יהיה אחראי על הסקר הגנטי ובחינת הממצאים באמצעות כל המכשור הרפואי המתקדם העומד לרשותו. זוהי בדיקה שכל אישה חייבת לעבור בשלב כזה או אחר בחיים שלה.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם