הטמעת מערכות מידע – 5 דגשים שחייבים להכיר

מערכת ERP

בחירת מערכת מידע מתאימה לארגון שלכם מהווה את השלב הראשון בתהליך שישדרג לחלוטין את הארגון שלכם ויעניק לו מערכת מחשוב מתקדמת. בכדי להצליח בתהליך הטמעת מערכת מידע חשוב מאוד לבחור במערכת הנכונה וכן, להטמיע אותה בצורה הטובה ביותר על מנת למצוא את כל היתרונות הטכנולוגיים החדשים שהיא מציעה לעסק או לארון שלכם. שלב ההטעמה הוא שלב חשוב ביותר ויש לבצע אותו בצורה מושלמת.

5 טיפים להטעמת מערכות מידע בארגונים

  1. כיום ניתן להיעזר במערכות ממוחשבות להקלה על תהליכים שונים תוך כדי חיסכון כלכלי במרבית הפעילויות בעסק. הטמעה חכמה של מערכות מידע (ERP) בארגונים תקדם אוטומציה והתייעלות של אותם תהליכים אשר יאפשרו את החיסכון הכספי הרב ביותר יש לתעדף את הפעילויות כך שההתייעלות הנחוצה , החסכונית והרווחית תבוצע בקדימות לאחרות.
  2. חשוב מאוד לקחת בחשבון הוצאות בלתי צפויות. גם כאשר התכנון מדוקדק מאוד והתקציב ברור ומוגדר, פעמים רבות יש צורך בהשקעה בלתי מתוכננת על מנת לאפשר למערכת למצות את היכולות שלה. אותה השקעה נקודתית תבטיח לכם חיסכון לטווח ארוך. לא כדאי לבחור בפתרונות שיצמצמו את ההוצאות הספציפיות העומדות על הפרק שכן, כל חיסכון מידי עולה ביוקר לארגון כולו. כדאי לתקצב מראש בלת"מים ולסגל חשיבה ארוכת טווח
  3. יש לוודא הגירה של כל הנתונים המעודכנים. הגירה חלקית או אי הגירה של הנתונים הללו עלולה ליצור תקלות שונות ועומס.
  4. ההטמעה צריכה להתבצע בצורה הדרגתית עם עקומת למידה בקצב אישי לכל העובדים. חשוב מאוד לאפשר תמיכה מתמשכת, לקבל משוב מהעובדים ולבצע אימונים מתקדמים בתוכנה לאורך זמן.
  5. חשוב מאוד לבחור את הצוות הנכון וכן גורם מקצועי שילווה אתכם החל מבחירה נכונה של מערכת מתאימה וכלה בנהלי הטמעה חכמה למערכת הנבחרת. מדובר על דבר חשוב מאוד שיכול לחסוך לארגון שלכם לא מעט כסף.

אולי יעניין אותך גם לדעת על יישום פריוריטי

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החזר מס לעצמאיים
האם גם לעצמאיים מגיע החזרי מס? זה נכון שלבעלי עסקים בישראל אין יותר מידי זכויות סוציאליות - למרות...
קרא עוד »
ספט 18, 2020
פטור ממס שבח
מס שבח הינו מס שיש לשלם ברגע שמוכרים דירה. המס מתייחס בעצם לרווח שנוצר לבעל הדירה בעקבות המכירה שלה,...
קרא עוד »
דצמ 23, 2019
אטרקציות לאירועי חברה באתר איתמר שחקנים
כשאנחנו מחפשים אטרקציות לאירועי חברה היום, יש לנו אפשרות למצוא מגוון רחב של אתרי אינטרנט שיכולים...
קרא עוד »
אפר 30, 2021