איך לבחור קופת גמל להשקעה?

המאמר באדיבות https://skn.co.il

בין אם אתם מחפשים ליצור חיסכון לילדים או שאתם מעוניינים בתוספת לפנסיה, קופת גמל להשקעה תאפשר לכם להשיג בדיוק את זה. אך נשאלת השאלה איך בדיוק תוכלו לדעת שאתם בוחרים הגמל שמניבה לכם את התשואה הטובה ביותר.

מיסוי אטרקטיבי והנזילות הופכים את ההשקעה בקופות הגמל לאופציה מועדפת בעבור רבים שמעוניינים לשים את הכסף שלהם באפיקים שיוכלו לשרת אותם בראיה לטווח הארוך. יחד עם זאת, יש להבדיל בין קופות הגמל השונות על מנת לדעת שבוחרים באופציה הנכונה עבורכם, מבחינת התועלת הכספית שהיא תוכל להביא לכם בסופו של דבר.

בחירה נכונה של קופת הגמל

כאשר אתם עומדים לבחור קופת גמל להשקעה, תצטרכו להתחיל בבחינה של קופות גמל על מסלול מנייתי לבין מסלול אג"ח. השקעה במניות כמעט תמיד תספק תשואה גבוהה יותר, כך שאם אתם מתכוונים לשים את הכסף בשביל הילדים או הפנסיה, לטווח הארוך, עדיף לבחור דווקא במסלול הזה, אשר נחשב לפחות יציב בטווח הקצר, אך בטווח הארוך מספק תשואה נאה.

במידה ומדובר דווקא על השקעה לטווח הקצר שבה אתם מעוניינים, אז מסלול אג"ח עשוי להיות זה שיוכיח את עצמו כיותר משתלם עבורכם. טווח ההשקעה ורמת הסיכון הם אלו שצריכים לעניין אתכם טרם אתם בוחרים להשקיע את הכסף שלכם במסלול כזה או אחר.

משקיעים את הכסף בתבונה

אל תתנו לכסף שלכם לשבת בחשבון העובר ושב כאשר יש לכם אפשרות להשקיע אותו וליהנות מתשואות לא רעות בכלל. כך שאם זה משהו שמעניין אתכם, אז יהיה כדאי לכם להתחיל לפנות אל יועץ פיננסי שמתמחה בבחירת קופת גמל להשקעה, כך שהוא יוכל להכווין אתכם על סמך המצב הכלכלי והצרכים הספציפיים שלכם.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חברת פוליש בבאר שבע

חברת פוליש בבאר שבע

מתי מגיע הרגע שבו מבינים שצריך פוליש לרצפה ואיך בוחרים חברת פוליש בבאר שבע, מה חשוב לדעת ועל מה אסור להתפשר. הרצפה ראתה ימים טובים

קרא עוד »