איך מתבצעת רכישת דירה על הנייר?

רכישת דירה על הנייר לרוב תעזור לכם לחסוך בעלויות כיוון שהיא זולה יותר באופן משמעותי מדירה שכבר נבנתה אך חשוב לזכור כי אמנם מדובר בתהליך שלו יתרונות רבים אך הוא עלול להיות גם מלווה בלא מעט חשש. בכדי להגיע לשלב הרכישה מוכנים חשוב מאוד לדעת כיצד מתבצעת רכישת דירה על הנייר בפועל. במאמר הבא נציג בפניכם את כל מה שאתם צריכים לדעת.

תהליך רכישת דירה על הנייר- כל מה שחשוב לדעת

השלב הראשון בתהליך רכישת דירה מקבלן הוא כמובן לפגוש את הקבלן או נציגיו ולבחון את הנכס אותו אתם רוצים לרכוש. שימו לב למפרט של הדירה, מה כולל המחיר ומהי ההצעה אותה הקבלן נתן לכם. שימו לב, חשוב מאוד לבצע בדיקה מדקדקת של הקבלן ושל עבודותיו הקודמות על מנת לבחון כי הוא אכן אמין.

בשלב שלאחר מכן, במידה והנכס מתאים והקבלן אכן מקצועי לגשת אל הבנק על מנת לקבל אישור עקרוני לקבלת משכנתא. תהליך זה יש לבצע טרם החתימה על החוזה. חשוב מאוד לבצע את הבדיקה מול כמה בנקים על מנת לקבל את המשכנתא הנכונה ביותר עבורכם. ללא אישור עקרוני זה לא תהיה אפשרות לחתום על חוזה ולכו את הדירה.

את תהליך רכישת הבית וחתימת החוזה מומלצת לבצע בסיועו של עו"ד לענייני נדל"ן אשר מכיר את התחום לעומקו ויהיה לכם לעזר רב.

רכישת דירה חדשה

רכישת בית היא ללא ספק מאורע מכונן ועם זאת הוא מלווה בחשש רב. אנו רוצים להיות סמוכים ובטוחים כי אנו מבצעים החלטה נכונה שכן היא עתידה להשפיע רבות על מהלך חיינו. עורך דין אלעד ויסטוך המומחה לענייני נדל"ן, הינו איש המקצוע הנכון ללוות אתכם בתהליך בכדי לדעת בוודאות שאתם נמצאים בדרך הנכונה.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם