איך המדינה כן תומכת בעסקים קטנים

אחת מהבעיות המרכזיות של עסקים קטנים זה שהם מתקשים לשרוד את תחילת הדרך, שלרוב היא הקשה ביותר וכוללת בתוכה לא מעט מהמורות. לכן ישנה טענה שאומרת כי עסקים קטנים ששורדים את השנה או את השנתיים הראשונות, הם אלה שיכולים להצליח ולהשיג את כל השאיפות שהם מציבים לעצמם.

עזרה מהמדינה לעסקים קטנים – כיצד זה בא לידיי ביטוי?

על מנת לחזק את התחרות בענפים השונים, המדינה מציעה לא מעט אפשרויות ופריבילגיות המיועדות לעסקים קטנים. הסוכנות לעסקים קטנים, הפועלת במסגרת משרד הכלכלה והתעשייה היא זאת שאחראית על העסקים הקטנים במדינת ישראל. והיא זאת שאחראית לספק לכל עסק קטן את כל הפריבילגיות אשר נועדו לקדם אותו לספק לו את כל הסיבות על מנת שהוא יוכל לצמוח ולגדול.

בין שלל האפשרויות שעומדות לרשות המדינה על מנת לעזור לעסקים קטנים, היא מסייעת להם במימון אנשי מקצוע שיגיעו על מנת לקדם את העסק שלהם. לכל עסק יש את אנשי המקצוע שיכולים לקדם אותו, והמדינה מבינה את החשיבות של ייעוץ מקצועי בוודאי כאשר מדובר על עסק קטן.

בנוסף המדינה מאפשרת לקיחת הלוואה לעסקים בערבות המדינה שמיועדות לקידום העסק, כל זה גם כן עם ריבית מינימאלית ובמימון של המדינה עצמה. לאורך ההיסטוריה ניתן לראות כי מרבית העסקים שקרסו מבחינה כלכלית הם כאלה שלקחו הלוואות ללא כל מחשבה ועם ריבית רצחנית. לכן המדינה מורידה את הכפפות על מנת לספק לעסקים הקטנים את התנאים הטובים ביותר להלוואות.

לכן אם ברשותכם עסק קטן, ולא משנה באיזה תחום הוא עוסק – מגיע לכם לא מעט הטבות מהמדינה. תפנו אל משרד הכלכלה והתעשייה על מנת לבדוק אילו זכויות מגיעות לכם, כך תוכלו לקצור את כל הפירות ולקדם את העסק שלכם היישר אצל ההצלחה. בסופו של יום הכוח נמצא בידיים שלכם, ואם העסק שלכם חשוב לכם את צריכים לפעול במלוא הכוח על מנת לספק לו את הקרקע היציבה ביותר. תיעזרו במה שהמדינה מסוגלת להציע לכם והשמיים הם הגבול מבחינת הפוטנציאל של העסק שלכם.

> קראו אודות מס מכירה

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בית חכם

מי צריך בית חכם?

יש לכם עסק שהייתם רוצים לראות מה מתרחש בו בכל רגע נתון דרך המצלמות? מערכת בית חכם תאפשר לכם לעשות את זה, והרבה מעבר לכך.

קרא עוד »