הדברת תיקן גרמני לאורך זמן – מה הדרך היעילה ביותר?

תיקן גרמני הינו תיקן אשר נחשב למזיק מעיק שרבים מחפשים כיצד להיפטר ממנו. הוא נוטה להיכנס למטבחים תעשייתיים אבל לא רק. הוא עלול להיות נוכח גם בבתים ומבנים אחרים. הוא ניזון מפחמימות ומחפש שיירי מזון. הדרך הקלה ביותר להתמודדות מול התיקן הגרמני הוא במניעת הגעתו.

כלומר, חשוב לשמור על ניקיון כללי ועל שמירה של המזון בתוך אריזות סגורות, ולא רק בגלל אימת התיקן הגרמני. במידה ויש לכם תיקנים גרמניים בבית, בעסק או במשרד, נכון יהיה לפנות אל חברת הדברה על מנת למגר את המכה מה יותר מהר. קראו בהרחבה על הדברת תיקן גרמני!

הדברה מקצועית ויעילה

יש אנשים שמנסים בכה ובכה, הם קונים מוצרי הדברה בצרכניות, סותמים חורים ומכלים זעמם על תיקנים שהם פוגשים חזיתית. אבל כל זה לא מתברר כיעיל במיוחד. מה שיותר יעיל זה לפנות אל מדביר מקצועי ומוסמך שמכיר היטב את חייו של התיקן הגרמני ויש לו יכולת להדביר אותו באופן טוטאלי. זאת הודות לכלים מקצועיים שיש בידיו, חומרי הדברה מקצועיים, ומעל לכול – הודות להיכרות שלו עם העדפות החיים של התיקן הגרמני.

ההבנה בדבר המזון שהוא מחפש והתנאים שנחוצים לו למחיה ולהתרבות מאפשרים למדביר לבצע פעולות שהופכות את המקום ללא מתאים עבור התיקן. לדוגמה, שימוש בתירס כגורם מרעיל הוא אחד הכלים היעילים כנגד התיקן הגרמני שמחפש לאכול פחמימות.

להיות בטוחים שבחרת מדביר מקצועי ובטוח

הדברה הוא נושא שיש לייחס לו חשיבות רבה. מכיוון שעובדים עם חומרים כימיים שיש ביניהם גם רעילים מאוד, אי אפשר להפקיד את מלאכת ההדברה בידיו של כל מדביר באשר הוא. חשוב לוודא כי בוחרים מדביר מקצועי ומורשה כמו גל ג'וק הדברה ירוקה, אשר מכיר את הכלים ויודע מה ואיך לעשות על מנת להדביר את התיקן הגרמני ביעילות מקסימלית.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אוהלים למסיבות

אוהלים למסיבות

כדי לעשות אירוע נדיר ומיוחד, כבר לא תצטרכו להוציא סכומי כסף גבוהים במיוחד. מהיום, תוכלו לשכור אוהל למסיבות ובו לערוך את האירוע הפרטי שלכם עם

קרא עוד »