הפודקאסטים שיסייעו לכם להבין את עולם הכלכלה

חיות כיס

מרגישים שאתם לא מבינים מספיק בכלכלה? ובכן, באמצעות הפודקאסטים אותם נציג כעת תוכלו להאזין בזמנכם הפנוי וללמוד אודות התחום בצורה נגישה ועם מקסימום מידע.

 

עולם הכלכלה: תחום סבוך אותו ניתן ואף רצוי ללמוד

 

זה לא סוד שהקהל הישראלי כמעט ואינו מבין בכלכלה, ואישוש לטענה הזו ניתן למצוא בשורה של סקרים אשר הציגו ממצאים מדאיגים בכל הקשור להבנה של הציבור בנושאי כלכלה. למעשה, סקר אשר נערך לאחרונה בקרב 500 ישראלים העלה כי 58% העידו כי אינם מבינים מספיק בכלכלה, ואילו שליש מהישראלים הודו כי כאשר הם מקבלים דוחות כלכלים, הם אינם יודעים לקרוא אותם. תחום הכלכלה הוא תחום סבוך אשר דורש התמקצעות וידע, ובדיוק בפער הזה נכנסו בשנים האחרונות הפודקאסטים אשר מסייעים להבין את העולם הזה בצורה נגישה, ברורה ושקופה. לאור ההצלחה של אותם פודקאסטים, החלטנו להציג בפניכם את שלושת המובילים – כך שגם אתם תוכלו ללמוד אודות תחום הכלכלה וקבלת החלטות אשר לא רק תחסוך כסף אלא תאפשר לכם לקבל החלטות מושכלות במגוון נושאים עמם אנו מתמודדים במהלך חיי היום יום.

 

אם אתם מרגישים שאתם לא יודעים מספיק, זה הזמן להכיר את שלושת הפודקאסטים המובילים נכון להיום:

 

חיות כיס

הפודקאסט המאוזן ביותר בישראל, הלוא הוא חיות כיס. מדובר בפודקאסט אשר אותו מפיק התאגיד, ומובילים אותו הפרשן הכלכלי הבכיר שאול אמסטרמסקי, הכתבת והמפיקה צליל אברהם ודנה פרנק. במסגרת הפודקאסט תוכלו ללמוד כיצד החלטות של גורמי המקצוע משפיעות על כל אחד מאיתנו (לדוגמא הצעתה של קרנית פלוג, לשעבר נגידת בנק ישראל), כיצד להתמודד עם המיתון, כמה עולה לנו בחירות ועוד נושאים בוערים בתחום. השפה היא נגישה וברורה, ובכל תוכנית מתארחים מומחים בעלי שם אשר באמצעותם ניתן להבין טוב יותר בנושאי כלכלה.

 

חצי שעה של השראה

המגיש ערן גפן מארח בכל תוכנית דמויות בולטות ומשמעותיות בעולם הכלכלה, מתוך מטרה להסביר לציבור בישראל על ניהול עסקים בצורה טובה ביותר, תחום היזמות ונושאי כלכלה כללים. מדובר בהזדמנות בעבורכם להכיר את אנשי המפתח בתחומי הכלכלה, ולהבין בצורה טובה ביותר אודות ניהול וכלכלה. מדובר בפודקאסט אשר הולך וצובר תאוצה, בעיקר בשל המומחים אשר מופיעים כמו גם העצות המצוינות אותן ניתן לקבל במסגרת האזנה ובהמשך יישום החומר.

 

ערך מוסף בשבילי

קבלת החלטות בנושאי כלכלה מהווה חלק בלתי נפרד מניהול משק הבית של כל אחד מאיתנו. בכדי להסביר כיצד ניתן לקבל החלטות מושכלות כמו גם להבין אודות הנושא של כלכלה אישית (נושא אשר כמעט ואינו מדובר בישראל או נלמד בבתי הספר) הרימו את הכפפה שני בוגרים של משרד האוצר אשר מסבירים בכל תוכנית אודות בניית תוכנית כלכלית אישית לצד טיפים מצוינים וסקירות של עולם הכלכלה בשפה פשוטה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לפני שמתחילים – מה צריך לדעת על השקעות נדל"ן בחו"ל
תשאלו כל מומחה כלכלי מה הוא הסוד לעושר והוא יגיד לכם כי המפתח נעוץ בכך שאתם נותנים לכסף לעבוד בשבילכם....
קרא עוד »
דצמ 17, 2018
פרשת נשא לפי הזוהר הקדוש – ברכת כהנים
פנימיות התורה על ענייני פרשת השבוע בפרשת "נשא" כתוב שהקב''ה מצוה למשה ולישראל לשלח "מן המחנה כל-צרוע...
קרא עוד »
ספט 29, 2022
בני ינאי
בני ינאי הינו יליד שנת 1971, אשר נולד וגדל בלוד. הוא נולד לזוג הורים שעלו ממרוקו ומטוניס בשנות ה- 50, גדל...
קרא עוד »
יול 12, 2020