חתימה דיגיטלית – למה זה טוב?

חוזים, הסכמי שירות ומכירה, טפסים ומסמכים נוספים אחרים נדרשים בדרך כלל בחתימה של לפחות צד אחד בעסקה (לעתים שני הצדדים או יותר). אם בעבר היה צורך בפגישה פיזית עם הלקוחות, הספק, נותן השירות ואנשים אחרים כדי לחתום פיזית על המסמכים, הרי שכיום ניתן לבצע פעולה זאת הרבה יותר בקלות, במהירות וביעילות באמצעות מערכת ליצירת מסמכים עם אפשרות לחתימה דיגיטלית. אנו ב-powerdoc נספק לך מעטפת מלאה בכל הנוגע ליצירה, ניהול ושליחת מסמכים דיגיטליים כדי לאפשר לך שליטה מלאה, שקט תפעולי, מתן שירות מהיר ואיכותי יותר ללקוחותייך ועוד.

מהי חתימה דיגיטלית ומהן היתרונות שלה?

בכל מסמך הנדרש לחתימה בדרך כלל היה צורך בפגישה פיזית כדי לבצע את הפעולה ולאפשר את מימון ההסכם, החוזה או המסמך המדובר. כיום באמצעות שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים ובאמצעות מערכת powerdoc ניתן לשפר את חוויית החתימה ללקוח שלך, לחסוך לו זמן יקר ואולי אפילו להפחית עומס בצורך להגיע אליך פיזית לחתימה על המסמך ופשוט לאפשר ללקוח לחתום על המסמך דיגיטלית. חתימה דיגיטלית היא שדה חתימה המצורף למסמך שנשלח אל הלקוח בSMS, במייל או דרך מערכת כלשהי ומאפשרת לו לחתום ישירות בתוך המסמך (בדרך כלל באמצעות האצבע במסך טאצ' או באמצעות עכבר המחשב) ובכך ליהנות מנוחות רבה, חיסכון בזמן יקר והתנהלות יעילה ונוחה לכל הצדדים.

הרבה מעבר לחתימה דיגיטלית

מערכת powerdoc מאפשרת לך ליצור, לנהל ולשלוח טפסים, חוזים ומסמכים אחרים בקלות וביעילות. המערכת מאפשרת לך וללקוח שלך להוסיף שדות מילוי, לתת לשדות מאפיינים שונים (כמו למשל שדה חובה או העלאת תמונה) ולשלוח את המסמכים ללקוח שלך בלחיצת כפתור. לאחר מכן ניתן יהיה לעקוב אחר הנתונים השונים דרך המערכת, לצפות בארכיון המסמכים ובהיסטוריית הפעולות של כל מסמך ועוד.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם