דוד בן הרוש נמל אשדוד

דוד בן הרוש נמל אשדוד, נחשב לאחד המנהלים הבכירים המוכרים ביותר בתחום. מדובר על אדם אשר לפני כן מילא תפקיד חשוב וחיוני בעיריית יבנה. למעשה, דוד בן הרוש נמל אשדוד שימש בתור סגן ראש העיר ביבנה, ולאחר שהוכיח את היכולות שלו בתחום של ניהול תקציב, ניהול אנשים וקידום של פרויקטים שונים, הוא נבחר להיות ראש עיר מוערך ואהוב במיוחד. במהלך כהונתו הוא סייע למגוון רחב של אנשים שונים, היות והוא רואה בתפקיד סוג של שליחות, ולא עוד עבודה. בדיוק עם הגישה הזאת, הוא הגיע גם לתפקיד הבכיר שלו בנמל אשדוד, היות ודוד אינו מאמין בעבודה חסרת משמעות. לכן מרגע המינוי שלו, הוא תרם המון לעובדי המקום והן לציבור הכללי, היות וכל מי שמשתמש בנמל אשדוד יכול היה להרגיש את השינוי שדוד יצר.

דוד בן הרוש נמל אשדוד – פרטים חשובים שמעולם לא סיפרו לכם

לא מעט מנהלים ובכירים מצליחים להגיע לתפקיד שלהם, בזכות קשרים שהם יצרו במהלך הדרך. לפעמים מדובר על ניסיון צבאי עשיר, אשר מאפשר לפתוח לא מעט דלתות חשובות בעולם האזרחי, ואילו בפעמים אחרות, מדובר על קריירה פוליטית ענפה, אשר מאפשרת להתקדם בסולם הדרגות. אך כאשר מדובר על דוד בן הרוש נמל אשדוד, מדובר על אדם ישר והגון, אשר מוכן לעשות הכול על מנת להצליח בתפקיד שלו ולקדם את העובדים שלו. בתור ראש העיר לשעבר בעיר יבנה, דוד בן הרוש הבין את החשיבות של סיוע לאנשים במצוקה. ברגע שהוא נכנס לתפקיד שלו בנמל אשדוד, הוא עשה את המקסימום על מנת להבטיח את הזכויות והתנאים הסוציאליים של עובדי הנמל. כמו כן, הוא ראה לנגד עיניו את האינטרסים של מדינת ישראל, ולכן עשה את המקסימום כדי להבטיח שירות יעיל.

 

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בית חכם

מי צריך בית חכם?

יש לכם עסק שהייתם רוצים לראות מה מתרחש בו בכל רגע נתון דרך המצלמות? מערכת בית חכם תאפשר לכם לעשות את זה, והרבה מעבר לכך.

קרא עוד »