תיקון דירוג אשראי

אם דירוג האשראי שלך רע ובגין זאת אינך מצליח לקבל הלוואות, או שהריבית על ההלוואה המוצעת לך הינה גבוהה מאוד, כדאי מאוד שתנסה לתקן את דירוג האשראי שלך ובכך לקבל הלוואות אטרקטיביות. בכדי לתקן את דירוג האשראי שלך חשוב מאוד שתבין מהו בעצם אותו דירוג אשראי, מה משפיע עליו ומי יכול לעזור לך לתקן את דירוג האשראי שלך.

כיצד מתקנים דירוג אשראי?

תיקון דירוג אשראי הוא דבר חשוב מאוד במיוחד כאשר מדובר על דירוג אשראי שלילי ומעוניינים לקבל הלוואה. בכדי לתקן את דירוג האשראי בשלב הראשון יש למצוא את הנתונים הבעייתיים אשר פוגעים בדירוג האשראי. יש לרכז את כל הנתונים בדוח ולבדוק האם ישנם נתונים שגויים. בשלב השני, במידה ולא מצאתם נתונים שגויים בדוח, הרי שככל הנראה יש סיבה מוצדקת לדירוג אשראי נמוך, אז יש למצוא איש מקצוע המתמחה בתחום של מחיקת נתוני אשראי שליליים. חשוב למצוא את הנתונים שגורמים לדירוג האשראי  להיות נמוך. לא פעם בשל מידע שהתקבל לגבי אי עמידה בהחזרים, חשבונות מוגבלים, תיקי הוצאה לפועל, פשיטת רגל ועוד, דירוג האשראי נמוך. כמו כן, לא פעם מדובר על נתונים שונים הנוגעים לשימוש בכרטיס האשראי שלך, למסגרת האשראי שהבנק נתן לך ועוד. ישנם נתונים שאי אפשר לעשות איתם כלום ורק לחכות שייעלמו לאחר שלוש שנים וישנם נתונים שניתן לבצע בהם שינויים וזאת בכדי לתקן את דירוג האשראי שלכם.

כיצד מתקנים דירוג אשראי?

הליך דירוג אשראי עצמאי איננו דבר פשוט. לכן, כדאי מאוד לבחור בחברה מקצועית ומנוסה בתחום תיקון או מחיקת BDI שלילי. חברה מעין זאת תבצע את כלל הפעולות הנדרשות בכדי לתקן את דירוג האשראי שלכם וכן, תדע היכן לחפש את הנתונים אשר משפיעים על דירוג האשראי שלכם. כך או כך, חשוב מאוד לתקן דירוג אשראי בצורה טובה, יעילה ואיכותית.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חברת פוליש בבאר שבע

חברת פוליש בבאר שבע

מתי מגיע הרגע שבו מבינים שצריך פוליש לרצפה ואיך בוחרים חברת פוליש בבאר שבע, מה חשוב לדעת ועל מה אסור להתפשר. הרצפה ראתה ימים טובים

קרא עוד »