פותחים עסק חדש – הייתרונות של מאמנת עסקית

הנה 4 סיבות לכך שעסקים זקוקים למאמן עסקי:

 

  1. מאמן טוב עוזר למקם אותך לקהל הנכון.

מאמנים העוסקים באימון עסקי יכולים לעזור במיקום החברה, המוצרים והשירותים שלך לקהל הנכון, וזה קריטי.

לעתים קרובות אנו בעלי העסקים עסוקים כל כך בעבודה שלנו, עד שאנחנו לא מצליחים לעבוד על העסקים שלנו. אחד האלמנטים החשובים ביותר שרוב היזמים ובעלי העסקים מדלגים עליהם הוא לכוון את קהל היעד ממש לאדם ספציפי.

האמת שאתה צריך לקוח מאוד ספציפי, עם גיל ספציפי, העדפות, מיקום, הלך רוח, תחביבים וכדומה. ככל שאתה מכיר את הלקוח שלך טוב יותר, אתה יכול לשווק לאותו אדם טוב יותר. אם אינך מכיר היטב את היעד הדמוגרפי שלך, אתה מבזבז את זמנך ואת כספך.

 

  1. מסגור החברה שלך בצורה הנכונה.

מאמנים עסקיים כמו קרן יודעים שמסגור הוא מרכיב מפתח ענק במכירה. אך מרבית העסקים אינם יודעים את הדבר הראשון על מסגור את הדרך הנכונה לקהל הנכון. לא מדובר רק במיקוד ושיווק לאדם הנכון; זה גם קשור למסגור את ההצעות שלך בצורה כזו שאנשים יודעים למה לצפות.

 

לדוגמה, באקלים האינטרנטי של ימינו, אתרים הם הפנים הדיגיטליות של עסקים. צרכנים פונים לאתר לקבלת רמז למה לצפות מהעסק. זו ההזדמנות המושלמת למסגור. לא רק האסתטיקה כאן חשובה, אלא גם העותק והביצוע האסטרטגי של משפכי מכירות, מגנטים להובלה ועוד.

 

  1. עזור לך לקשר כראוי עם לקוחות פוטנציאליים שלך.

מאמנים עסקיים כמו קרן, שמפקחים על סכום של 100,000 דולר עבור השומר בתוספת תמלוגים על מכירות, יודעים ספציפית כיצד לקשר עם לקוחות פוטנציאליים. במשך עשרות שנים של ניסיון ופרקטיקה ממצה, קרן היה אחד האנשים הטובים ביותר בבניית קרבה שיכולים להתייחס במהירות לצרכן הממוצע.

זו לא מיומנות שמתפתחת בקלות. זה מגיע לאחר תרגול מוגזם ובדיקת תרחישים שונים וצפייה בתוצאות. עם זאת, ככל שתוכלו ליצור קשר טוב יותר עם לקוחות פוטנציאליים שלכם באמצעות רצף דוא"ל "מתחמם" לאחר שהם נכנסו למשפך המכירות שלך, כך תוכלו למכור דברים יותר בקלות באמצעות טייס אוטומטי.

חשיבות האימון העסקי אצל מאמנת אישית בתל אביב היא רבה!

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בית חכם

מי צריך בית חכם?

יש לכם עסק שהייתם רוצים לראות מה מתרחש בו בכל רגע נתון דרך המצלמות? מערכת בית חכם תאפשר לכם לעשות את זה, והרבה מעבר לכך.

קרא עוד »