בני ינאי

בני ינאי הינו יליד שנת 1971, אשר נולד וגדל בלוד. הוא נולד לזוג הורים שעלו ממרוקו ומטוניס בשנות ה- 50, גדל בבית עם עוד 5 אחים ולמד בבית הספר אורט. לאחר שסיים את לימודי התיכון שלו בהצלחה, במגמת אלקטרוניקה ומחשבים, הוא התגייס לנח"ל. לאחר מכן, התחילה הקריירה הצבאית שלו, הכללה מעבר של קורס מ"כים בגדוד 50 של הצנחנים, יציאה לקורס קצינים וכדומה. ינאי סיים את הקריירה הצבאית שלו בדרגת אלוף משנה במילואים, לאחר ששירת במגוון רחב של תקפידי פיקוד ומטה. במהלך שירותו הוא פיקד על מאות חיילים, מפקדים ולוחמים, אשר זוכרים אותו בהערכה, כבוד וחיבה. במהלך הקריירה הצבאית שלו, בני ינאי שירת כ- 7 שנים בתור מג"S יוצאי יחידה מיוחדת, לאחר מכן הוא התמנה להיות מפקד מערך אסטרטגי ומורכב בפיקוד צפון ולבסוף שירת בתור סגן מפקד אוגדת מילואים. 

מה מעולם לא סיפרו לכם על בני ינאי?

כאמור, מדובר על איש צבא מרשים, שתרם את רוב שנותיו למדינה. מעבר לניסיון הניהולי הרב, שהוא צבר משירותו הצבאי, ינאי הצליח לסיים בהצלחה את לימודיו באקדמיה. הוא סיים לימודי תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום, ומיד לאחר מכן, המשיך לתואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון. כמו כן, ינאי פעל רבות בפריפריה הגאוגרפית והחברתית בארץ, מתוך המטרה להקטין את הפער בין ערי המרכז לערי הפריפריה. מדובר על פעיל חברתי מוכר ומוערך, המאמין בכל ליבו בשוויון חברתי ובצדק חברתי. בתור אדם שגדל בפריפריה, הוא מכיר מניסיון אישי את כל הקשיים השונים הנובעים כתוצאה ממגורים בעיר פחות מרכזית. לכן ינאי פועל רבות למען צמצום הפערים החברתיים והכלכליים בין כל תושבי הארץ. הוא מוכן להקדיש את זמנו ואת מרצו, לכל אדם שזקוק לסיוע.

קראו עוד בלינק https://elink.io/p/9f54fb7

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בית חכם

מי צריך בית חכם?

יש לכם עסק שהייתם רוצים לראות מה מתרחש בו בכל רגע נתון דרך המצלמות? מערכת בית חכם תאפשר לכם לעשות את זה, והרבה מעבר לכך.

קרא עוד »