היתרונות במוט פינוק למקלחת

מוט פינוק למקלחת יוצר מעטפת של הנאה מושלמת במקלחת או באמבטיה. מדובר בפריט איכותי בעל יכולות רבות כך שהמים מופקים מכמה מקומות וכל משתמש בוחר בדרך הנוחה ביותר עבורו.

 

מוט פינוק למקלחת

קיימים דגמים רבים של מוטות פינוק של כמה יצרנים. כולם בנויים בטיב מעולה ומיוצרים בטכנולוגיה חדישה. על המוט קיימים בדרך כלל שני ראשים של מקלחת ובתוך כל אחד מהם קיימים הרבה מאד חורים, לצורך היציאה של המים מהכיוונים הרבים.

בזכות המבנה הייחודי של הברזים הללו, זרם המים הוא חזק וקולח ולכן הופך כל מקלחת לתענוג. בחלק העליון ממוקם האינטרפוץ המאפשר הורדת הסבון כולו וגם השמפו באופן מלא, דבר שהוא נוח מאד במיוחד לבעלי שיער ארוך. פשוט עומדים מתחת לאינטרפוץ ותוך פרק זמן קצר אין יוצר שמפו על השיער, או סבון על הגוף.

בחלק השני של המוט יש ברז נוסף שאפשר להציב אותו באופן אנכי לקיר המקלחון או לחלופין להחזיק אותו ביד וכך להתקלח, קיימים סטים ארוכים, קצרים או מסתובבים.

 

מוט פינוק לאמבטיה

כאשר רוכשים מוט פינוק לאמבטיה יש בו שלושה חלקים. האינטרפוץ לחלק העליון, ברז צידי וברז המשמש למילוי המים במיכל האמבטיה.

הברזים הללו שימושיים מאד ועם זאת הם גם מוסיפים יופי רב לחדר הרחצה. אפשר לרכוש אותם מחומרים כמו ניקל או לחלופין מזכוכית כהה או בהירה.

 

התאמה של הברזים למקלחון ולאמבטיה

ליצירת הרמוניה מושלמת, מתאימים את גווני הברז לנראותו של המקלחון או של האמבטיה אם היא פתוחה או סגורה באמבטיון וגם לנראות הכללית של חדר האמבטיה.

מוטות הפינוק הם איכותיים ולכן ברוב המקרים אפשר ליהנות מהם כמה שנים ולאחר מכן לקנות דגם חדש.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

החזר מס לעצמאיים

החזר מס לעצמאיים

האם גם לעצמאיים מגיע החזרי מס? זה נכון שלבעלי עסקים בישראל אין יותר מידי זכויות סוציאליות – למרות תשלומי המס הגבוהים שהם משלמים – ובכול

קרא עוד »
איך לבחור פסיכולוג

איך לבחור פסיכולוג?

פסיכולוג הוא לא איש מקצוע סטנדרטי כמו רופא למשל. הוא אמנם לומד לימודי פסיכולוגיה שבלוניים וקבועים כמו שכל חבריו הסטודנטים לפסיכולוגיה לומדים והוא גם נבחן

קרא עוד »